Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Ciasteczek.

Smerfy 2 / The Smurfs 2 (2013)

Opis

Uwielbiane Smerfy powracają znowu! W kolejnym filmie familijnym łączącym żywą akcję z animacją, komedii"Smerfy 2", zły czarownik Gargamel tworzy kilka złośliwych Smerfopodobnych kreatur zwanych Naughties mając nadzieję, że pozwolą mu one posiąść pełną mocy, magiczną istotę Smerfów. Kiedy jednak odkrywa, że tylko prawdziwe Smerfy mogą dać mu to, czego pragnie i tylko sekretne zaklęcie znane Smerfetce może zamienić Naughties w Smerfy, Gargamel decyduje się porwać Smerfetkę w polskiej wersji Małgorzata Socha i zabiera ją do Paryża, gdzie jako największy czarownik na świecie zostaje otoczony uwielbieniem milionów. Teraz Papa Smerf, Gapcio, Maruda i Laluś będą musieli powrócić do naszego świata, połączyć siły z przyjaciółmi Patrickiem i Grace Winslow i uratować Smerfetkę!


czytaj więcej...

Wysoka (HQ, HD) Dodane przez xzawiasx, videomega.tv Dubbing

UWAGA! Na seansiku nie ma usługi Premium! Wszystko jest DARMOWE dlatego nie wysyłaj SMS-ów na numery podane w playerach.

Zamknij
videomega.tv Wysoka (HQ, HD)
videomega.tv Wysoka (HQ, HD)
videomega.tv Wysoka (HQ, HD)
playreplay.net Wysoka (HQ, HD)
streamin.to Średnia (DVD, DVDRip)
streamin.to Średnia (DVD, DVDRip)
streamin.to Średnia (DVD, DVDRip)
streamin.to Średnia (DVD, DVDRip)
flashx.tv Średnia (DVD, DVDRip)
maxupload.tv Średnia (DVD, DVDRip)
openload.io Średnia (DVD, DVDRip)
videoweed.es Niska (Cam, TS)

Komentarze

agusiaa59 0

agusiaa59 18 miesięcy temu
super podobalo mi sie:)


Aby napisać komentarz musisz się zalogować!